Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Pardón

Omlouvám se. Trochu jsem to tu zazdila, ale nějak... Nějak nebyl čas a ani ta správná psavá, tak to trochu napravíme, ne?
Letos se toho už stihlo dosti stát a asi nejen u mě, ale i u Vás, přátelé.

Jsem už znovu přestěhovaná (aneb čtvrtý byt v Praze a nejspíš není všemu stěhování konec a budeme zase někdy pokračovat).
Pes žije. A někdy až moc - obzvláště populární je u ní teď hra na kamzíka. Představte si, vejdete do pokoje a koukáte. Pes nikde. Koukáte na okno - zavřeno. Uvažujete: udělal si z něj můj domácí oběd a nebo jsem paranoik a psa jste nikdy neměli? Načež se ozve zabručení hodné medvěda. Logicky se leknete, při troše štěstí nerozbijete skleněnou výplň ve dveřích. Podíváte se za zvukem. Ze skříně (cca 180 cm) na Vás kouká pes, kterej přešlapuje, olizuje se a naznačuje Vám, že byste ho sakra už měli sundat dolů.
Popřípadě je populární i hra na krtka, která je podobného rázu, ale zjistíte, že pes je zalisovanej za pohovkou a nemůže se odtama dostat.

Pokročila jsem dokonce i na psychoterapiích. Ani bych neřekla, že už tam chodím přes půl roku. Ale pokrok je značný: terapeutovi už ze mne není jen úzko, ale je mu ze mě dokonce smutno (ano, je to trochu vytrženo z kontextu, některým jsem jej už vysvětlila, ale pro nějaké osvětlení situace to snad stačí).

A byla další Hellparty. Zase o kousek lepší, než ta minulá, pokud se k tomu dostanu a bude ta chuť i nálada, napíšu nějaký zjednodušený reportík. A ano, krom toho, že jsem jako obvykle šla modelem na skarifikaci, jsem tam zvládla i udělat trochu ostudu. Ale pevně doufám, že si toho opravdu všimla jen Kačka z Hellu (zdravíííím). A letos jsem konečně, poprvé, VYHRÁLA V TOMBOLE :D sice opět díky Káče, ale... Ale i to se počítá :D

Takže, přátelé, pevně doufám, že se teď, vzhledem z jistému uklidnění ohledně mého "time planu" (prostě neodcházím z práce s nervama v kýblu a docela i stíhám), dočkáme dalšího článku za méně než pět měsíců.

Kamzíkům zdar!
03.05.2011 23:07:00 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se