Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Co všechno jsem s to odpustit?

Tohle je otázka, kterou jsem si byla ve velice nedávné době nucena položit. Kde až že je ta hranice, kterou opravdu nechci překročit, kdy si v duchu zařvu „A DOST!“ a buď praštím s tím, co dělám, nebo toho dotyčného pošlu k šípku.
Ano, hádáte správně přátelé, jedná se zase o muže.Myslím, že se s ledovým (alespoň lehce chladnějším) klidem můžu označit za člověka, kterého jen tak něco nerozhodí. Dokonce i bych se označila za bytost velice tolerantní (jak mi bylo včera řečeno).
Takže mi u jednoho pána nevadilo, že hned po sexu vyskočil a běžel se omýt. Jako kdyby nemohl zůstat vedle mě ležet v posteli.
Stejně tak mi nevadilo, když mi tento povídal o tom, jak se mu líbí „silikonové slečny“. Jak výplní prsou, tak nezaměnitelnou peroxidovou barvou vlásků, růžovou rtěnkou a modrými stíny.
Ano, přežila jsem i chvíli, kdy mi jednoho dne začal vysvětlovat, jak špatný vlastně vedu život, protože jsem nenašla cestu k Bohu. V tu chvíli stačilo prostě vypnout příjem a jen se tupě usmívat a začít hledět do prázdna.
Chvíle, kdy jsem při čištění zubů objevila visačku z latexového kombiné (ne, že bych se mu hrabala ve věcech, ale prostě byla použita jako záložka v knížce, kterou jsem si prolistovávala). Což o to, to, že spí i s jinými pro mne byl známý fakt. Stejně jako jsem brala, pokud by něco někomu koupil jako dárek. Ale to, že sdílí svoje úchylky ještě s nějakou jinou a ne jen se mnou, jsem brala jako zradu. A v první chvíli jsme docela uvažovala nad tím, jak dlouho by to trvalo, než by ho někdo našel, kdybych ho v tom okamžiku udusila polštářem.
Stejně tak mi u jiného mého „přítele“ nevadilo, když jsem se až po několikatýdenní známosti dověděla (po našem společném poprvé), že byl dvakrát ženatý. Jistě, chvilku jsem to vydýchávala, protože jsem z neznámého důvodu měla za to, že dotyčný, vedle kterého ležím, je svobodný a je mu o nějakých osm let méně (ne, prosím, nemějte mě za debilku, ale ten člověk jednak vypadal na to, že je mu tak dvacet pět a taky se tak choval (ano, vím, že to zrovna u chlapa není jakýmkoliv ukazatelem)). Přenesla jsem přes srdce i jeho „lásku“ alkoholu.
Ovšem chvíli, kdy jsem k němu dorazila na noc a veškerá naše erotika se „vcucávala“ do pauz mezi jednotlivými třetinami hokejového utkání, jsem přes srdce nepřenesla.

A – nejen takto, ale mnohem více a důkladněji – vyškolena, jsem začala další svůj vztah nevztah.
Ne, nevadilo mi, že krom mne měl jiné (v tomhle jsem tolerantní možná až příliš) – vždyť jsme spolu nechodili, takže jsem si naň nemohla dělat žádné vlastnické nároky.
Dokonce (ne, prosím, neodsuzujte mne), jsem mu pomáhala balit ty, které chtěl do té postele dostat.
Přežila jsem i chvíli, kdy jsem ležela u něj v posteli, přišla mu SMSka a on se jal volat odesílatelce.
I asi půlhodinový hovor přes skype s dotyčnou, zatímco jsem seděla v kuchyni a snažila se nedělat nějaký hluk, jsem tak nějak dokázala vytěsnit.
Trochu s potížemi jsem skousla i to, že zapochyboval o mých přednostech (ano, jeho věta: Ty nemůžeš mít větší prsa než trojky mi hnula sebevědomím).
Kupodivu docela lehce jsem přenesla přes srdce to, když mi oznámil, že by chtěl zprznit mou matku.
Snesla jsem i jeho náklonnost k alkoholu, i když je to jedna z věcí, kterou nesu dosti nelibě.
Ale teď? Po tom, co veřejně přiznal a obhajoval to, že bude volit KSČM?!

A tady se nedá mluvit o té profláknuté poslední kapce. Ne. Tohle byla kapka, která by mou nechuť k onomu člověku zapříčinila, i kdyby byla první.

Jen díky tomu, jak jsem se minulé léto změnila, nebudu zde uvádět jeho jméno... I když mne to svádí k tomu, naspat veřejně, dostat k lidem, kdo že to jde volit komanče...
Má rozmilá Váho váhavá uváhaná (takže modří již vědí): TOHLE VIDĚT KAREL, TAK SE V HROBĚ OTÁČÍ TAK, ŽE – PŘEMĚNEN NA TURBÍNU ELKTRÁRNY – BY VYDÁVAL ZA NĚKOLIK BLOKŮ TEMELÍNA!
25.05.2010 16:54:02 | Autor: ischKomentáře

1 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se