Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Stihneme i březen... Aneb, přátelé, kde máte "doma"?

Inu, jak to tak vypadá, konečně se všechno začíná alespoň trochu uklidňovat natolik, že bych mohla zas začít psát. Takže co je nejnovějšího u mé maličkosti?Co by Vás tak mohlo zajímat?

Třeba můj vztah. Mno... Skončilo to dřív, než to pořádně začalo.
Veřejně bych k tomu mohla říct asi jen to, že jsem možná hledala něco, co už jsem definitivně ztratila a zcela jsem se ještě nevypořádala s minulostí. Bohužel to odnesl nevinnej člověk. I když... Ti z Vás, kteří mají opravdu přehled ví, že nevinnej tak zcela nebyl. Ale což, život jde dál.

Jsem přestěhovaná - ano, stěhování probíhalo poněkud chaoticky a z nenadání, jelikož jsem se jeden den rozhodla a druhej už bydlela. Nevěřila bych, kolik klumprů jsem byla s to k bývalému příteli natahat ze jeden měsíc. Nicméně, jelikož jsem děvče šikovné, zvládla jsem i to.

Moje stěhování - už několikáté a musím přiznat, že ne zcela kompletní - mne donutilo zamyslet se nad tím, kde že to vlastně mám doma.
Jak to máte Vy?
Po dlouhém bádání jsem přišla na to, že moje "doma" je silně ovlivněno tí, s kým mluvím. Pokud mluvím se spolubydlícím - je doma u něj. Pokud s otcem - je doma u otce... Atd... Ale kde mám domov, kde se cítím být doma?
Ano, modří tuší, je to místo, kde jsem strávila nejkrásnější okamžiky života, kde jsem se cítila nejvíc sama sebou. A místo, o které jsem přišla. Nezbývá, než hledat nějaké nové. Třeba se to povede.

Ve úterý - za týden - jdu na další inkoust, tedy kérku. Ano, slibovala jsem si, že svému tělu dám konečně oraz po dva a půl roku trvajícím neustálem hojení všeho možného, že budu se vším pokračovat až po prázdninách. A tohle jsem tvrdila někdy v prosinci? Mno, pokud nepočítáme to, že jsem se chvilku po novém roce nechala znovu probodnout, tak mi to teď vydrželo skoro tři měsíce. Ano, všechno ještě není zcela kompletně dohojeno, ale nenaděláme nic, touha je silnější než já :D
A co že to bude? Nechte se překvapit, přátelé. Tímto startuji hlasování, zda stojíte o uveřejnění fotky, až bude, nebo je Vám to putna. Fotka bude uveřejněna při dvou a více žádostech v komentech pod tímto článkem.

Co říkáte na počasí?
Já jsem nadšena, za chvíli vyrážím do ZOO...
A v pátek, po cestě domů, koupím tenisák... Slezl sníh... Můžu vyrábět turbo psa...
Když si vzpomenu, jak dopadl první míček, bude asi lepší jich koupit celou krabici.
23.03.2010 11:03:34 | Autor: ischKomentáře

4 komentářů:
 • 23.03. 12:18, maminečka

  Domov - myslíš, že s mamkou to nikdy nebyl domov???

 • 23.03. 15:04, kristinka

  Já chci vidět fotečku :) takže hlasuji pro.počasí je zarážející..tímto trochu k otázce, kdeže máme domov..já to taky vlastně nevím..říká se, že tam, kde člověk žil zatím nejdéle..ale já už 2 roky říkám , že doma je u Honzy...ale některé věci mám stále u rodičů, jako třeba jarní bundu, tudíž mě to pěkně sere..takže se tenhle týden v plzni buď uvařím v zimní bundě a nebo zmrznu v tričku :) a kdeže to teda bydlíš, předpokádám,že v praze ???

 • 23.03. 17:43, isch

  Mamka: Jo, mami, byl. Ale tedy mluvím o něčem, co je aktuálnější než skoro šest let... Kiki: Fajn, zatím jeden... Ještě to chce někoho :D Je to složité, já sama teď nevím... Prostě mám "doma" všude a nikde.

 • 23.03. 18:43, mamka

  klidně se vrať, MTR


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se