Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Musíme taky stihnout něco v únoru...

... nebo ne, přátelé? Ano, vím, že jsem to tu docela dlouho a docela brutálně zanedbávala... Ale nějak nestíhám nestačím, nesnídám, nesvačím... DEJTE MI KLID! Jdu tedy něco nadatlit...
... takže co nového?
Nový vztah, jak jste si již někteří všimli... Více se o tom šířit nebudu, jelikož je to moje věc, přátelé vědí co a jak se stalo a tomu zbytku to může být tak nějako jedno...

Přátelé, blíží se nám Hellparty... Kdopak z Vás jde? Letos by to mohlo být zase o krapet lepší, než loni: mohlo by to být celé nekuřácké, mohlo by být i nějaké to občerstvení. Tak uvidíme, co se vyvine, ne?

Jinak jsem si pořídila házedlo, na míčky.. Pro Majdu. Víte, co myslím? Je to v podstatě na principu atlatlu. Asi nemusím říkat, že hned, jak jsem si ho poprvé vzala ven, tak jsem ten míček zahodila, plynulým obloukem do sněhu a... A už jsme ho, přes veškterou mou i Majdinu snahu nenašly... Takže se musí koupit nový míček, počkat, až to sleze... A pak z Kuny vyrobím turbokunu.

Ano, dneska nemám zrovna psavou... Ale jeslti se to v noci změní, tak Vám sem zase dám nějaký pěkný návod a nějakou tu zkušenost s pícháním píchanců :)
26.02.2010 13:43:43 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se