Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

ohlédnutí

Tak, přátelé, taky si s začátkem dalšího roku říkáte, co ten minulý přinesl, nebo co Vám vzal? Nejsem na tom jinak, ale vzhledem k tomu, že tuším, že Vás moje melancholie příliš nezajímá, pojďme si povídat o tom, co se děje.
Předně: vůbec nemám šajna, co se děje ve světě. Neviděla jsem týden zprávy a když jsem dneska projížděla internet, zjistila jsem, že mi taky nic zásadního neuteklo. Otázka večera: je to dobře, nebo ne?

Měla jsem, přátelé moji, dvě rande.

Jedno bylo... Nevím, nemůžu říct, že z hecu, ale když se na to dneska podívám, byl to asi omyl od začátku do konce, ale chybama se člověk učí, ne? Prostě to byl docela milej chlap, ale každej jsme totálně někde jinde. Nemůžu říct, že jeho názory by byly špatný - ale máme je každej někde totálně jinde....
Druhé rande bylo o něco lepší: s tím oním jsme si docela pěkně popovídali, dokonce jsem si na něj dala i večeři... Bylo příjemné, moct někomu vysvětlovat věci ohledně píchanců, když to toho na druhé straně stolu zajímalo, ba přímo i vnímal. Až jsem zírala, co ze mě padá za moudra...

Ohledně práce: někteří víte, že jsem se ucházela o místo ve Fallen Angelu. No, nějak to neklaplo, ale což, nemohu spekulovat o důvodech, raději učiním svůj obyklý DD.
Když už jsem u toho Hellu, resp. FA, tak jsem už uplatnila svůj poukaz. Takže šišli šišli, kam jsme to přišli? :D

Silvestr byl perfektní, docela jsem si to užila, konečně jsem viděla pořádně z blízka věšení na háky. Jsem nadšená, přátelé! Takže je docela jasné, co bude jako další stupínek, ne? :)

Také se nějak vracím ke starým známým. Tím nemyslím nic jiného, než že se mi teď v nějako podezřele hojném počtu ozývají moji exmilenci, nebo pánové, se kterými jsem si jen tak psala. Ne, že bych z toho neměla svým způsobem radost, neboť je to předzvěst něčeho jiného, něčeho většího, ale.. Je to takové sladkobolné (tohle slovo jsem nějak v poslední době začala používat, protože to velice přesně vystihuje moji současnou situaci).

Ju, zase jsem si oddělala kolínko. Tentokrát jsem ale díky tomu přišla na to, co s tím kolenem vlastně mám. Pokrok.. Nicméně byl pak fajn telefonát s otcem: "Sedíš? Fajn... Hele, tati, víš, jsem šla po schodech..." "A do prdele..."
Je fajn, když Vás někdo zná.
Což mě přivádí k tomu, že včerejšek byl velice objevný. Zjistila jsem, že jednoho relativně hodně blízkého člověka vlastně vůbec neznám. A myslím, že z toho nemám zrovna radost.


Tak, přátelé, tenhle rok se bude asi nést ve znamení setkání se a vracení a nečekaných objevů. Snad je to dobře :)


07.01.2010 00:39:50 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se