Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Sázka nesázka

Tak ani nakonec nevím, jestli jsme se s kamarádem vsadili, nebo nevsadili, o to, kdo bude mít do konce roku víc článků na blogu, ale pro mě je to motivace sem nacvakat alespoň denně nějakej ten řádek...
... včera jsem se mrkla na Půlnoční mši, tady, v Sokolově. Nevím proč, ale farář (nebo co to bylo, omlouvám se za svou neznalost, ale tohle je opravdu oblast, kde se nechytám), mi svým přízvukem silně připomínal moji gynekoložku.
Jinak se u mě jako obvykle objevila lehká nevolnost, tak jsem to po chvíli zabalila a šla jsem se vyvětrat do... No jo, do Redu.. Neboli ex-sportu v Sokolově.
Zajímavé, jaká skupina lidí se tam objevila.
Na baru jsem si docela dobře pokecala s jedním mladíkem, probrali jsme medovinu, Kelty a rozchody... Některá setkání jsou docela milá.
A některá méně... Když dorazila moje manželka Pája a Haňulka, sedli jsme si ke stolku a za chvilku se u nás objevil jeden "lehce" podnapilý turek... Kdyby po chvíli nezačal velice lámanou češtinou mluvit o tom, že tu hledá českou nevěstu, možná bychom se tak rychle nevracely zpátky na bar...

Zvláštní je, že měl jeden pán, se kterým poslední dobou docela značně komunikuji, pravdu. Že je lepší, když jsem na Vánoce s někým (ano, ono to platí i všeobecně, ale u mě tentokrát asi obzvlášť). Stačila cesta domů a vcelku hluboké zamyšlení nad věcmi, které se v poslední době staly.

Svět se točí dál, přátelé. Neříkám, že mi něco nechybí... Ale já to zase najdu, ne?
25.12.2009 15:21:26 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se