Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

A když už jsem v tom psaní...

...tak se konečně vrhneme i na normální příspěvek, nebo ne, přátelé?
Psala jsem (ok, tak vnadila jsem) Vás na to, co se stalo za poslední dobu. Takže... Byla jsem na výstavě nožů. Dokonce jsem i něco nafotila.
Co se výstavy týče, lidí bylo tak nějak... No, řekla bych, že vcelku poskrovnu, ale abych přiznala pravdu, moc jsem je nevnímala, spíše jsem svou pozornost zaměřovala jiným směrem... Nicméně: podívala jsem se v reálu na co jsem se podívat chtěla, viděla jsem pár lidí, po kterých se mi i trochu stýskalo (a teď nemyslím JEHO, nýbrž tu ostatní zvěř okolo). Tentokráte ani nezasahovala nějako drasticky ČOI, nemohu s jistotou říci, že vůbec, neboť se ke mně JPPčkem doneslo (JPP=jedna paní povídala), že se tam mihla a zajímalo jí, jaká potvrzení o koupi nožů nožíři vystavují a posléze i jak je to s daněním, ale za to fakt neručím (a pro Ty z Vás, co nejsou v obraze, na minulé výstavě, v Příbrami, ČOI zabavila pár kousků nožů, ale co vím, jsou zpět u majitelů. Některé...)
Jen Romano s lehkou hrůzou zjistil, že wootzovej nůž, kterej prodal, nemá vyfocen (a zase vysvětlivka, wootz je v podstatě druh oceli, u který je strašný sraní s výrobou, někdo tomu říká litej damašek). Inu... Že by mě to zase tak překvapovalo (a teď nemyslím přímo u Romana, ale tak nějak všeobecně) se říci nedá.

Z osobního hlediska - tuším, že někoho z Vás to možná bude zajímat - se pro mě Prahou uzavřela jistá životní kapitola. Byla kouzelná a budu na ní vzpomínat až do smrti.

Díky výstavě jsem zase potkala dalšího zvláštního člověka. A co budu komu povídat, je to setkání milé, zvláště pokud se jedná o někoho, kdo chápe narážky na první přečtení (tedy alespoň si to myslím), je pohotovej a dá se s ním o něčem dlouho debatovat (a to, že jeho mobilní telefon plní svou funkci, berme jako malý bonus). Je jen otázkou, co se z toho vyklube. Nebo co budu chtít, aby se z toho vyklubalo?

Tím bychom měli rozebranou výstavu, co se stalo dál, si necháme asi na jindy? Koho by totiž bavilo číst něco, co bude na dvě až čtyři A4? Hmm?
Dobrou, přátelé.
23.12.2009 02:57:04 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se