Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Přátelé...

.. ačkoliv vím, že Vám toho sem poslední dobou moc nepíši, tak pro Ty z Vás, jenž by mi chtěli pomoci a znají pořad "Pětka v pomerančí" (nebo také Pomeranč, Superpomerač), mám zde násladující výzvu od Zellera, jenž jsem šlohla na jednom profilu...
Oficiální email od Mr. Zellera, který si dovolujeme zveřejnit :

Přátelé, kamarádi, kolegové,

obracíme se na vás s žádostí o pomoc.

Pořad Pětka v pomeranči (Pomeranč, Superpomeranč) více jak čtyři roky intenzivně pracoval pro podporu hudby v této zemi. Mapoval tu část domácí i zahraniční scény, která je většinou tuzemských televizních stanic neprávem přehlížena či opomíjena, vyhledával a upozorňoval na nové hudební talenty. Za dobu své existence poskytl tento pořad prostor k prezentaci více jak sedmdesáti českým a slovenským kapelám a uvedl přes sto zahraničních hardcoreových, rockových, nu-metalových, ska a punkových videoklipů (převážnou část navíc v celonárodní premiéře).

Zpravidla každý týden po celé čtyři roky přinášel tvůrčí team Pětky v pomeranči na televizní obrazovky navíc reportáže o adrenalinových sportech a tipy na zajímavé kulturní či sportovní akce.

Ač byl tento pořad tak jediným a posledním! svého druhu na celoplošné televizní stanici, Česká televize se jej s platností od ledna 2010 rozhodla (bez udání důvodu či oznámení náhrady) zrušit.

Chcete, aby vám Pomeranč i nadále objevoval nové hudební styly a kapely? Představoval vám zajímavé hosty nebo adrenalinové sporty? Pak napište na níže uvedený kontakt na Radu ČT, do kopie prosíme zadejte Radu pro televizní a rozhlasové vysílání a Divácké centrum ČT, a vyjádřete svůj názor. Řekněte NE! zrušení Pětky v pomeranči. Nadešel čas zasadit se o záchranu veřejného prostoru pro prezentaci celé jedné hudební scény zahrnující stovky skupin a desetitisíce fanoušků. My všichni patříme mezi ty diváky, pro které tato televize vysílá.

Předem děkujeme za vaši pomoc.

Zeller (moderátor pořadu)Řekněte NE! zrušení Pětky v pomeranči! Napište na mail:

Rada ČT: radact@ceskatelevize.cz

Do kopie ,prosíme, zadejte:

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání: info@rrtv.cz

Divácké centrum ČT: info@ceskatelevize.cz
09.11.2009 02:27:28 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se