Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Mamča přijíždí

Ano, už je to tady, má milovaná mamča už je na cestě do krásné uhelné pánve...
... a já finišuju s úpravama bytu, tedy, s úklidem. Co šlo, to jsem již přemístila do sklepa (věci, které tam v podstatě mohou už definitivně zůstat), omyla jsem okna a spoustu dalších "nezbytností"... Stejně mám takové tušení, že to nebude schledáno za dokonalé. Ale co, dětma nezatopíš, bábovku o schody neutřeš.

Včera jsem byla donucena vykoupat našeho minivlka, neb byl surově vyválen v čerstvě posekané trávě a oslintán. Pravda, že by to psovi nebo mně nějak vadilo se říct nedá, ale brácha je alergik. A zas taková potvora, abych narvala Majdě seno do pelechu, nejsem.

Jinak, přátelé, nejsou v podstatě žádné velké novinky. Chybí mi má druhá polovina. A to tak, že strašně... Ale už jenom 14 dní.. I tak, přijde mi to neskutečně daleko. Takhle to prostě dál nejde... Halooo, nescháníte někdo v Olomouci sfchopnou a inteligentní administrativní pracovnici?

Jo, vlastně ještě něco: nepřestává mne udivovat, kolik je na FB lidí... Teda jako ne, že by to bylo zvláštní, že je jich tam hodně, ale že takhle potkávám lidi, který jsem třeba myslela, že už nepotkám...
31.07.2009 11:10:33 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se