Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Přijede mi maminka

Ne, že by to byla nějaká převratná novinka, tohle vím už několik měsíců, dokonce i s docela dost přesným datumem... Ale...
... prostě jsem byla tak trochu líná věnovat housetuningu, neboli úklidu. Znáte to, prostě uklízíte tak, aby se to dalo vydržet, aby se na to dalo koukat a dalo se v tom bydlet.
Ale moje mamka byla vždycky trochu jiná. Prostě... Když byly Vánoce, tak se u nás uklízelo tak, že se i odtahovaly skříně a vysávalo se za nima, otíraly se z druhý strany a spousta věcí, který podle mě nejsou tak podstatný (ano, teď mě polovina ženského plemene bude chtít ubít, ale prostě to tak je a já to tak cejtím, že je to tak trochu blbost, teda to, dělat to dvakrát do roka.. Jasně, když je ta příležitost (stěhování atd.) tak je fajn to udělat, ale jen tak?!) (Ha, zjistila jsem, že vedle mě leží moje ohlušná skříňka, neboli MP3jka, tak si zpříjemníme psaní)... Nu a mamka, kdykoliv sem dorazí, prostě chytne touhu tohle dělat. Jako musím přiznat, že jsem tomu moc nedala.
Kdo z Vás má málo prostoru (4 lidi v 3+1 a pes) a spoustu věcí (od součásteki Merkura (děda) k plastovým miskám všech velikostí (babi) přes nezbytnosti k sestrojení PC schopných vypočítat poslední číslo hodnoty Pí (strejda) a kosmetického arzenálu pro finále miss (ano, já) a pár kostí/hraček (kupodivu pes)) ví, že prostě v nich není možno udržet dokonalý pořádek... Nejde to... Takže jsem vzala pytel, přemisťuji do něj systematicky co jde a to poputuje do sklepa (tam je místa ještě kupodivu docela dost) a bude klid. Alespoň doufám.
Pak mi zbývají okna, vysát a otřít prach. Máti to bude muset nějak přežít... Protože, přátelé, neznáte moji mami... Ať to udělám, jak to udělám, stejně tu bude lítat s hadrem a vířit psí chlupy (já už jsem se smířila s tím, že jsou prostě všude a kdo má psisko (ne naháče, to NENÍ pes) je na tom asi stejně)...

Ale, mami, stejně Tě mám ráda a těším se na Tebe...
27.07.2009 01:48:23 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se