Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Omluva za výpadek

Včera jsem nepsala, prostě se stalo, ale měla jsem k tomu vážný důvod (ono jak jinak, že :D)
Neb jsem si říkala, že pár řádek nadatlím až večer, až si k tomu v klidu sednu. Ale... Když jsem šla v jedenáct s Majdou, tak se mi konečně povedlo dovolat se jisté osobě, která se mi vrátila z Irska... A, cituji, první věta, když mi to zvedl: "Už jsi na cestě?!"
Po několika minutách dohadování, kdy jsem si říkala, že přeci o půlnoci nepojedu z Habartova až do Nejdku jsem to vzdala, domů dorazila s brutálním úsměvem a jala se přesvědčovat strejdu, že by mě mohl odvézt. Stálo mě to udělat mu jedno kafe, takže to považuju za hlavní úspěch.
To, že jsem trochu neodhadla dojezdový čas, to se prostě stane... Takže po hodině od chvíle, kdy jsem zveřejnila svůj návrh jsme vyrazili a trasu Habartov - Nejdek jsme oproti tomu, co mi tvrdila mapa, zvládli za 22 minut :D A policajty strejda potkal až na cestě zpátky, takže pohoda...
No, co se dělo dělo se, to tu zveřejňovat nebudu, ale stejně hlavní bylo to, co jsme si řekli... Takže, přátelé, Vám mohu oznámit, že výpadky, kdy to prostě nestihnu, se asi budu opakovat... Doufám.

Jinak jsem dnes pekla rebarborový koláč podle tohoto receptu. Když jsem ho dělala ve čtvrtek, dopadlo to dobře. Dneska jsem ho solidně zmršila, takže je to na to hodit ho z okna... Takže máme makovník z pytlíku a ten je jedna A :D

Nu, přátelé, mějte pěkný večer, zase se ozvu :)
16.05.2009 19:25:31 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se