Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Čtenost a pohovor

Tak prostě nadpis moc nebude, dneska, sorry...
... ale vrhneme se hned na to, o co jde, ne?

Včera jsem byla na pohovoru (no, včera, vlastně předevčírem). Říkala jsem si, že dorazím-li před jednou, tak v půl třetí už budu dávno venku a vesele půjdu tátovi naproti. No, trochu chyba lávky. Dorazila jsem k Parkhotelu, koukám a říkám si, naivka jedna, co tu je tolik lidí. No hádejte, to vítě, šli taky na ten pohovor.
Zaplula jsem do hotelu a vidím, lidí jak nas*áno. Po asi půlhodině vylezla paní, která pohovor vedla, byla na to sama, jak jsem později zjistil, zeptala se, kdo nemá dotazníky. Kupodivu jsem pochopila, že jej asi budu potřebovat, hbytě se ozvala a tak jsem, vlastně trochu nechtěně, předběhla asi tři nebo čtyři lidi. Protože dotazníky byly číslované.
Zajímá Vás, jaké jsem měla číslo? 41. Víte, jaká čísla si brala k sobě na pohovor? 11-14. Super, popravdě mi to vůbec, ale vůbec nepřidalo.
Začala jsem zvesela vyplňovat, chtěli po mně vědět všechno, pomalu jsem čekala, že obrátím a bude tam i menstruační kalendář.

No, na řadu jsem přišla po třetí, takže pouhé dvě hodiny a něco čekání, zatím ještě nevím, jak jsem dopadla, ozvou se mi na začátku příštího týdne, prý v každém případě...
No, nebylo by to špatné, co Vám budu povídat, už mi to nicnedělání leze na mozek.

A co se týče čtenosi, měla bych tomu nějak pomoci, nějakou vhodně zvolenou reklamou...
15.05.2009 00:25:54 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se