Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Tak konečně zas najíždíme na systém 1 den - 1 zápis

Dnešek zase nebude příliš optimistický...
... protože ani moje myšlenky takové nejsou.
Ano, něco veselého bylo - šla jsem s Majdou k veterináři, protože se nám nějak začlo množit množství klíšťat v kožichu. Nejdříve jsme si s veterinářem ujasnili, že obojek ne, (Já: chci něco, abych z ní neměla klíšťáka. On: Mám tu obojky... Já: Ne! On: Ale ty nesmrdí.. Já: Ne, mně to vadí a je to hegeš... On: Hmm, tak kapky...) takže kolem mě běhá lehce mastný pes :D
Taky jsme byla svědkem transféru v srnku, nebo jak by se to dalo nazvat, neb tu máme trochu vysokou trávu, takže se nám pejsek pohybuje přískokem vpřed.
Taky jsem se odpoledne pokoušela jí vyfotit. Takže mám paměťovku plnou béžovo-rezatých fleků... Ale snad se z toho něco vybere.
Ani jsme dneska nepotkali lampičku, pardon, Čárlí, naší sousedky... Chudák byla na operaci s ušima (myslím tím Čarlinu, vlčáka, sousedka zatím s ušiskama dobrý). Ale na druhou stranu je to dobře, neboť Majdinou oblíbenou zábavou je stahovat Čárli za uši na zem, což by teď, pravda, nebylo vůbec vhodné.

Inu jinak si užívám návrat do klasického stereotypu a z toho pochází moje lehká rozladěnost, protože jsem se dneska moc nezastavila, ale tak zase bude líp. Lehce začínám toužit po tom zdrhnout...

A taky zvažuji, co půjde jako další úprava, bude léto, takže to vypadá tak, že bude chvilku klid, neb to prostě nejde.

A taky se zase bude šít, teda já budu šít, vyrábět kalhoty...

Jo, taky jsem se Vám nepochlubila, co se mi povedlo. Domluvila jsem se opět s Radůzem, že budu na Rock Beach zase vystupovat s ohněma, ale jaksi jsem trochu zapomněla na to, že jsem je rok nedržela v ruce, naposled právě na posledním RB. No, budu muset začít, mám na to cca 14 dní, abych se zase dostala do formy. Bohužel už teď tak nějak tuším, jak to dopadne.
12.05.2009 23:47:49 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se