Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Medusa - Tabasco tattoo test

Byla jsem nevěrná Hell.cz, který považuju tak nějak za svůj domácí pierc salon. Zkusila jsem, již podruhé, Tabasco tattoo v Ostravě. A jak to dopadlo?
Kdysi dávno jsem tam byla na svým prvním piercu - na christině. Kdo neni línej, zagoogluje, nebo použije tento odkaz na BME wiki. Poukazuýji na to, že je tom v angličtině, ale v nešní době překladačů bych to považovala za drobný detail, navíc fotky jsou podle mě dostatečně názorné, ne?
Hodilo by se sem tedy i to, abych umístila odkaz na Tabasco - tu.
Píchanec, pro který jsem se rozhodla, je nazýván medusa, pro usnadnění tu máme další odkaz.
A jak to celé probíhalo?
Objednání v pohodě, povedlo se mi objednat se na den, který jsem chtěla i na hodinu po níž jsem prahla a to necelých 24 hodin předem, docela silná má spokojenost.
Tabasco najít nebyl žádný problém, pro Ostraváky: z Údolí paroháčů tramvajkou na Nám. republiky a pak dvě minuty, zbytku to může být tak nějak jedno.
Slečna, která mne píchala (a jméno po mně teď nechtějte, jako byste mě neznali) byla docela pěkná (no jo, byla hodně pěkná, ale jako ženská to přece nemůžu přiznat, ne?!), veselá, ukacaná skoro jako já...
Vyměřování v klidu, bylo mi pochváleno, jak mám pěkně souměrný rty (sebestředně poznamenávám: jako bych to nevěděla...), tzv. srdíčko nad horním rtem mám pěkně tvarované, takže medusa rozhodně na střed. Tečka udělána, aneb fix to jistí, kontrola v zrcadle, spokojenost.
Pak slečna vzala kleště, chytla do nich můj horní pisk, stáhla (nepříjemné) a píchla (jaauuu). Po dlouhé době musím konstatovat, že nějaký pierc docela bolel. Krve jako z vola (kdyby se říkalo, jako z krávy, nebylo by u mne asi nutno to "jako"), i slza mi dokonce ukápla.
Bioplastová labretka nasazena (1,2 mm), našroubována 3 mm kulička a pak asi desetiminutová zábava, kdy ze mě piercerka odstraňovala krev (ha, vzpomněla jsem si, Marie se jmenuje)... "Ne, ne, ne, nekoukej se na sebe, z Tebe musím nejdřív sundat tu krev."
Otok nic moc, všichni tvrdí, že jako vůbec nezaznamenali, já si přišla jako kachna.
Takže s Tabascem jsem docela spokojená. Hygiena i přístup na jedničku.
Jediné, co mně osobně trochu vadí, jsou ty kleště. U mě to nikde nezabrání krvícení, ani to u mě nesnižuje citlivost, jen mi udělají modřinu... Michal v Hellu si je na mě bere v podstatě jen proto, aby mi mohl příslušnou partii chtit. Ale to je jen moje osobní věc, která ja u všech ostatních jiná. Takže v podstatě spokojenost.
11.05.2009 08:39:50 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se