Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

No jo, já vím...

... zase jsem slibovala a nic z toho, je to se mnou děs...
... ale tak mám na to omluvu, prostě jsem jela do Ostravy... Za mamkou, teď hlídám marodícího bráchu a jsem tak trochu vytočená, ale ono se to spraví..
Štve mě tak nějak všechno, i to, že se tu seká počítač a kdyř si chci zkontrolovat, co jsem napsala, tak si musím počkat, až se mi to zobrazí... NO jo, neuděláš nic, botky nerozkoušeš...
Jinak v sobotu Majda zjistila, že není ponorka, ale pes. A jak k tomu došlo? No nadšene skočila do potoka, ale jaksi zjistila, že pod ní není voda... Naštěstí jsem jí měla na vodítku a kšírkách, takže mi nezmizela v proudu našeho dravého potoka.
V pondělí jsem jela sem... Cestou nás (jako autobus) chytla taková bouřka s deštěm, že nebylo moc vidět... Ale řidič to vesele kropil tak stovkou... Někdo by se asi bál, ale já jsem z toho měla docela dost srandu. Jako byste mě neznali, magora.
No v úterý jsem si nechala propíchnout držku, medusa, foto a report bude za pár dní v sekci bodymody...
Včera schůzka, jsem z toho mimo ještě teď, když potkáte člověka, kterýho můžete označit za nejbližšího přítele... Je to fajn.
A zítra se mi bude vracet Max, snad. Takže v pondělí jdeme na Velveta a to není dotaz, ale oznámení. I když o tom ještě neví :D
07.05.2009 00:00:00 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se