Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

... a HP z osobního hlediska

No jo, vím, že mi to trvalo, ale tak když je dneska ten první máj, tak si zkusím dát předsevzetí, že ode dneška už opravdu denně...
... tedy pokud půjde net, samozřejmě. Ale k té Hellparty...
Šla jsem s labrettou z lide.cz, abyste měli jasno a nedivili se, proč mluvím v množném čísle. Teda píšu.
U vchodu mne trochu rozhodili Ti chlapci, co prohledávali věci, kontrolovali, jestli s sebou nemáme zbraně, nebo vlastní pití, vlastní jídlo kupodivu prošlo (no, jídlo, Milena a malá Studentská pečeť, prostě něco, abych se tam v tom nejnevhodnějším okamžiku nezkácela).
Sedla jsem si ke stolu, Munky začal s Labrettou probírat její skarifikaci, tak jsem tam jen tak seděla, koukala, zmínila se, že já jdu k Fouskovi... A pak mi nějak ztuhl úsměv na rtech, protože k našemu stolu si sedl člověk, kterýho popravdě z duše nenávidím, kterýho bych uškrtila... Kdybych nebyla tam, kde jsem teď. Takže to byl pro mě tak nějak mínusovej bod. Pak se objevil kámoš, který mi měl dělat doprovod, takovou tu psychickou oporu. Bomba byla, že byl zhulen a v průběhu večera víc a víc opit, takže mi to na náladě nepřidalo.
Když se konečně začala odehrávat skarifikace, tak Munky... No prostě mně se nelíbilo, jak mi labrettu řezal, neříkám, že to dělal špatně, ale já prostě mám jako svého guru Fousatýho a tak to asi zůstane.
To, že Munky prohlašoval, že tam vesele kecáma že se řezat nebude, to je pro mě jen taková třešnička na dortu, ten člověk to má u mě rozházený na dost dlouho, po tom, co říkal o mojí kamarádce (ano, slyšela jsem to a budu si za tím stát, i kdyby jsi se na hlavu stavěl) to asi dokupy už nedá. Ale stejně pochybuju, že by o to měl někdy zájem, že :D
Pak jsem šla na plac já, řezání totálně v pohodě, docela dost se mi to líbilo, oproti zádům to byla fakt brnkačka... Fik fik a bylo to. Dokonce jsem na sebe mohla koukat na velký ploše, co byla nade mnou a viděla jsem docela dobrý detaily.
Potlesk none, což mě docela dost nasralo, ale co, neuděláte nic, botky nerozkoušete, bábovku o schody neutřete.
S Bubákem jsme se šli podívat po Abatonu, co kde je... Prodej dost dobrej, bylo tam pár zajímavejch věcí, vím, že s sebou mám pro příště vzít víc peněz. A nebo sponzora, že ano.
Ve sklepě bylo totálně narváno, že se tam ani nedalo dejchat, natož, abyste něco viděli. Takže jsme to tam docela dost rychle vzdali. Pak jsem potkala slečny z Masarykovi univerzity, ty se mnou dělaly už rozhovor na pódiu, pokud se nepletu, tak dělaly nějakej projekt do školy... Bylo to docela zajímavý, dělaly jsme spolu pak hodně dlouhej rozhovor na záchodech, protože to bylo to nejtišší místo v celým Abatonu. Uvidím, co z toho vyjde, nechme se překvapit. Každopádně je mi jasný, že se sama sobě nebudu líbit a že i ty kecy, co tam budou z mých úst vyplozeny, mi budou připadat neskutečně debilní.. Což mi připomíná, že bych měla napsat jedné té slečně, že se budu pohybovat v Brně...
No a pak už to šlo do kelu skotečně rychle. Mně se udělalo zle, z nakouřenýho, nahulenýho a vydejchanýho vzduchu, k tomu mě z toho šílenýho dunění rozbolela hlava, dole, pod stage, jsem docela prd viděla, takže jsem to zabalila a vydala jsem se na metro... Zajímavý je, že na Palmovce jsem se potkala právě s labrettou, nějak jsem se totiž rozdělily v průběhu večera... Takže jsme jely vesele spolu (já na Hůrku, ona na Zličín), pokecaly jsme, dozvěděla jsem se to, co o mně říkal Munky... No zajímavá cesta, jsem ráda, že jsem jí poznala...
Zkoušla jsem psát všem lidem, všem svejm známejm, ale nikdo mi neodpověděl. Noc byla totiž ještě mladá a já jsem neměla co dělat. Pak jsem se dověděla, že můj kámoš je v nemocnici a to mě dostalo totálně, konečně... Takže jsem si sedla u Marka před PC, pustila filmy, něco zpapkala a pak zapadla do postele.
Takže musím konstatovat, že HP byla skvělá. Ale moje zážitky z ní docela dost hrozný.

Tak, nějakej ten řádek by byl napsanej, já se jdu přesunout k TV a zítra si popovídáme o tom, jak nám praskl kotel a já si zase vyhodila koleno..
01.05.2009 21:05:36 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se