Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Test

Koukala jsem na net, na jednu diskuzi (konkrétně na lide.cz) mno a v piercingu přirození se probíralo, co bolí víc - jestli inner labie nebo vertical hood... No tak na to koukám, koukám... Přemejšlím a co myslíte, že mě, debilku, nenapadlo?
Kdo hádá, že jsem to šla zkusit, hádá dobře. Zavřela jsem se do koupelny s lahví vína, kanylou... A... A šla na to :D
Teda abych byla upřímná, chvilku to trvalo, než jsem se k tomu rozhoupala... A dokonce pokud budu ještě upřímnější, pomohla mi k tomu sklenice vína a velice plná sklenička Baileys s ledem, kterou jsem si postavila na vanu.
Nebudu Vám popisovat, jak vypadá anatomie v dané oblasti, nebudu sem dávat fotky. Protože taky žádný nejsou :)
U VH byl problém propíchnout druhou kůži, když se mi to povedlo poprvý, tak jsem tak nadskočila a lekla se, že se mi povedlo vytáhnout si kanylu. Takže jsem mohla píchat znova, což jsem taky udělala. Napodruhý vše OK, až na to, že jsem ho píchal trochu moc mělce, na přepich jsem kašlala, s myšlenkou, že hood nechám zahojit a udělám ho někdy později. Co se týče bolestivosti, docela to ujde, znám horší (že, drahý septume?).
Labie byly v klídku, jen jsem chytla kůži a pích ho... Bolest malá, krev snad žádná nebyla (no, nebyla, nevím, protože ten hood začal krvácet solidně, ale to asi bylo díky onomu lehkému naředění krve. Takže pokud se chcete zeptat, co bolí víc?
VH, ale i tak se to dá vydržet. I tragus byl horší.
Až budu mít trochu víc popisnou náladu, tak sem nadatlím postup píchání obojího. Teda myslím tím inner labie a vertical hoodu.
28.03.2009 16:27:26 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se