Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Změna plánů

Člověk míní... Aneb jak jsem si něco tak nějak dost dobře naplánovala a jak se to postupem mění a mění a mění...
Těšila jsem se na to, jak pojedu do Prahy. Dokonce jsem si i naplánovala to, jak si zítra koupím sukýnku (černou, slušivou, ke kolenům, nebo prostě do kolen, takovou tu dýlku, která je vzhledem k mojí postavě poslední přijatelná (ano, vím, pro někho bych byla přijatelná tak v neoprenu)) k tomu nějaké ty černé samodržící punčošky, abych byla dostatečně přitažlivá, plánovala jsem si i to, jak se namaluju, jak si udělám nehty atd. Prostě všechno jen proto, abych byla dokonalá, přitažlivá....
Haha...
Pomalu to začlo jít do prdele, s prominutím. Nejdříve se mi přestal ozývat ten pán, se kterým mám fotit. V pátek, hned jak dojedu. Ano, asi má hodně práce, ale tak nějak, když jsem se začali na tom focení domlouvat, tak měl čas mi psát neustále. Hmm... To bylo ještě v pohodě.
Pak se mi přestal ozývat ten, u kterýho mám spát. No... V tu chvíli jsem si asi tak nějak rozmyslela to, kupovat tu sukni i ty punčošky.
Mno a před nějakou tou chvílí mi napsal ten, u kterého spím (po tom, co jsem se ptala, jestli jako máme komunikační embargo, nebo co), že jsme snad domluvení. Kurva fix, chápete to?
Asi to beru moc vážně. Ale co...
Prostě na to dlabu, do čtvrtka mají čas si to u mě vyžehlit. A pokud se tak nestane? Inu, i v pátek ráno se dá zrušit rezervace mojí jízdenky. Doprošovat se nebudu. Prostě NE.
03.03.2009 15:11:14 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se