Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Pracuji na tom...

... sice pomalu, ale jistě...
... tvořím konečně ten nový normální článek. Bude muset vzniknou nová rubrika, texty ironické, neboť se bude jednat o střelbu do vlastních řad. Což mne nechutně baví :D
Taky pracuji na návrhu na tašku (až se do ní pustím, budu Vás informovat o postupu, ale tak nějak to zatím vypadá na to, že to bude něco mezi kabelkou a vakem, ve velikosti menšího fotbalového hřiště, s nosností (pokud se mi to povede) tak na středního slona... Je ale otázkou, jestli se mi povede, možné komplikace jsem vypisovala již včera). Chodím se inspirovat na jedny - pro mne velice - zajímavé stránky, na Fler, kde objevuju věcy velice zajímavé, jen jde o to, jestli se mi něco z toho povede využít v praxi. V nejhorším to odnese táta ( "No, víš, mělo by to vypadat takhle, ale s ušima z tohodle a tou kapsou, jako má tadyta..." Protože nejzručnějším člověkem na šití v rodině je práve otec, který umí ušít jak pouzdro na kuši, tak kabát, ale i rukavice... Prostě nadanej člověk :)
No jdu venčit (zaznamenali jsme jistý pokrok, neboť Majda dneska vstávala až ve třičtvrtě na osm, nějak se nám pozvolna začínají prodlužovat intervaly mezi jednotlivými vycházkami...).
15.02.2009 09:50:46 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se