Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Hellparty

Aneb dilema, kam tohle zařadit....
No jistě někteří z Vás už vědí, že jedu na hellparty. Těším se jako malá... A co to vlastně je?
Jedná se o akci pořádanou studiem hell.cz, jde už o... eeee... Jo, čtvrtej ročník (sakra, ta skleróza je hrozná, lidi... No jo, vím, v mym věku je to ještě debilita. No a o čem HP vlastně je? (Nebudu Vám říkat, že můžete kliknout na link, kterej jsem sem pohotově umístila a tam si to můžete přečíst). Je to zábava pro nás, "magory", jak býváme často nazýváni. Na stránkách se objevil už i program, ale kdybych z něj měla vybrat asi to nejzajímavější (pro mě): bude se věšet na háky, bude se řezat a píchat (řezat minimálně dvakrát, jelikož budou ukázky skarifikace, nevím, jestli bude jenom cutting (vyřezávání skalpelem) a nebo i branding (vypalování) a k tomu bude na akci i fetish sklep... V podstatě ukázka různých BDSM hrátek. A píchat se budou piercy... Mno a kdo ví, co se bude dít v temných rozích a nebo pak doma? Ale to je jen taková malá odbočka, zase myslím na něco jinýho, než na co bych měla)... Bude zde hellshow, v podstatě hraná scénka hellcrew. Když zapátráte na youtube, nebo někde jinde, určitě najdete spoustu foteka videí.
No a co tam táhne mě? Uvidím tam pár známejch (haha, kdyby jenom pár :)), nebudu si tam připadat jako největší psycho v okolí (upozorňuji, já se takhle nevnímám ani noemálně, ale vnímá mě tak moje někdy trochu nechápavé okolí, naposled třeba chlapi v hospodě, kam mě vzal kámoš). No a taky si tam nechám udělat další jizvičku, tentokrát to bude jenom něco malýho...
Ale k čemu jsou všechny tyhle kecy, prostě se přijďte podívat! 18. dubna 2009, od tří v Abatonu v Pze...
07.02.2009 09:14:40 | Autor: ischKomentáře

1 komentářů:
  • 10.02. 16:56, sill

    Boha jeho, čeče, mám dojem, že jsem nebyl zcela přesně informován o náplni akce :D Tam bych se asi ve smokingu nehodil :D Uffff, to bylo těsně, ještě že máš blog :)


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se