Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

A tak nějak ještě nevim, o čem to bude

No to víte, témat je dost, jen mi nenapadá, co bych dala jako první :D

No, asi možná zážitek s tou zrzavou paní a bankomatem.
Tak tedy... Šla jsem zbít bankomat (měla jsem takové tušení, že bych tam měla mít ještě nějakou tu korunu). Abych Vám řekla detaily, máme takovej fikanej bankomat. Kartou si musímte odevřít dveře, abyste se tam dostali, ale zase máte kldi a soukromí. Mno... Tak jsem si tam zalezla, cvakám si, cvakám a pak slyším takovej docela dost divnej zvuk. Tak se otočím a tam docela zajímavá zrzavá raketa (překlad: postarší zmalované paní, s trvalou a jasně zrz vlasy poletujícími všude kolem hlavy). Rve svou kartu do tý čtečky, pomocí který se to otevírá. Rve a nic. Prostě nějak nechápe, že se jí to neotevře. Pochybuju o tom, že by si mě nevšimla, nejsem tak snadno přehlídnutelná. A snaží se a snaží. Vydržela jsem se na to, jak se tam vzteká, dívat skoro dvě minuty, pak jsem práskla do spínače a dveře se mi (jakýmto zázrakem) otevřely.
Raketa se hned začala rvát dovnitř, aniž by mě pustila ven. Tak jsem (vzhledem k tomu, že to byla nižší váhová) vesele vyšla a vytlačila jí. Chvilku na mě koukala a pak se mě zeptala, zda jsem to otevřela já. "KUPODIVU ANO."
Jako jo, jsem někdy natvrdlá, ale tohle bylo moc i na mě :D
Ju, na netu jsem našla odkaz na jednu webovou kameru, která přenáší zviřátka :) Kolem pátý tam jsou prasata a v noci jsou tam někdy mývalové. Chvilku jsem na ně včera koukala a pak jsem se jala zjišťovat, jaký že to jsou podmínky na to, aby se dal chovat. Mno, nesplňueme, teda nemáme místo, kde bysme mu udělali voliéru. Kňuk. A přitom je to tak šikovný zviřátko. Uvidíme¨.
Dneska v noci asi provedu akci "peroxid 02" :) Konečnej výsledek dám sem :)
Zatím dobrou přátelé.
06.02.2009 00:00:00 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se