Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Inu...

... nějak nevím, jestli byl dnešek pozitivní, nebo stál za hovno.
Tak by se to dalo stručně shrnout. A chcete detaily?
Mno, tak ráno vstát na brigádu, abych se nemusela živit kořenama. To bylo docela v pohodě, hlavně babi došla se psem, takže jsem se stihla i vykopat. Pak jet do trafiky a tak bylo totálně mrtvo. Takže jsem stála, koukala, sem tam se mi povedlo s někým vyplnit ten dotazník, ale stálo to za starou belu.
Pak zaběhnout na poštu (a rozčílit se, prostě ty ženský tam jsou krávy, to se nedá říct slušně. Nejde to. Včera jsem tam byla pro dobírku, říkám tý slečně, že pro balík si přijdu další den. A jak jsem pospíchala, tak jsem si prostě nevšimla, že podepisuju papír, na kterým je i balík od bejvalýho. Ale co. Chytla jsem dobírku, vesele vyběhla a slečna ani neměla snahu mi ten balík dát... No prostě mladá slípka... A dneska si pro něj (KONEČNĚ) jdu.. A balík tu prej neni.. Nakonec ho našly ty babizny, už jsem se tam chtěla začít silně hlasitě projevovat a asi to na mně bylo i vidět :) Takže mám doma svou milovanou knihu a zavládla trocha míru).
Pak do pojišťovny, ale na kartičce z pracáku mi chybí razítko, takže si to užiju znova. K tátovi, na chvilku si chrupnout a pak mu jít naproti... No...A touhle chvílí to šlo tak nějak do prdele. Ne, že bysme se s tátou pohádali, jak bylo zvykem, ale když jsme jeli domu, tak jsme se začali bavit o mojí psí babi... Je to s ní už docela špatný, já vim, ale prostě pořád mi přijde vitální. Táta už pomalu uvažuje nad tím, nechat jí uspat. A nějak tuhle myšlenku nedokážu přijmout, vstřebat. I když je to relativně blízká budoucnost... Nevím.
To bude pro dnešek asi vše, slibuju, že se příště zkusím polepšit a bejt trochu veselá.
28.01.2009 22:15:13 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se