Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Bude ze mne blondýna

No, přátelé, hrabe mi. Ale to asi neni žádná novinka, ne?!
Prostě jsem se rozhodla, že budu bojovat s odbarvovačem. Už tak bojuju se svym vzhledem, tak proč k tomu nepřipojit i změnu účesu, ne? Ale vidím, jak to odbarvím, bude za mě malý pomeranč. Pak na to hodím hnědou a bude to taková pseudozrzavá... Ble, to nechci. Chci prostě klasickou, normální hnědou. Dneska jsem koukala na barvy v obchodě, asi z koupelny vyrobím malej chemickej závod :)
Bude otázka: bouchne to, nebouchne to?
Taky jsem byla dneska na pracáku. A to byla akce, až to nebylo hezký! Přišla jsem na přednášku, která byla obsolutně o ničem. Trvalo to půl hodiny, kdy jsem se mohla kopat do prdele. Tak jsem alepsoň napsala dopis do svojí personální agentury. Jestli to přečte, tak bude dobrá :D
No a pak jsme se málem porvali u toho kiosku, kde se vyjížděj ty čísla, pořadí. Nějaká bába mě super drze předběhla, ale praštit jsem jí, bohužel, nemohla.
Měla jsem číslo 733. A hádejte, jaký bylo na světelný tabuli? 710! Jsem myslela, že mi jebne. Tak jsem došla pro granule. Vrátila jsem se na pracák, na tabuli bylo 717. Tak jsem se prošla do bankomatu, na poštu, vyzvedla jsem si svoje lístky na Hellparty (jooooooooooooooooooooooooooooooo) a nechala si vyjet výpis z rejstříku trestů. Zase jsem zakormidlovala na pracák, 729. Tak jsem si tam sedla a čekala a čekala... A dočkala jsem se po hodině a půl od chvíle, kdy jsem si vyjela číslo... Jo jo, jde to fakt rychle, máme kvaliní a ryhlé úřady :)
No, štěnidlo roste, roste a roste, až to neni hezký. Štěká to, vrčí to, kouše to a škrábe to. To je neuvěřitelný, kolik to má energie. Někdy mám dojem, že z ní udělám štěkanátek.. To bude pro dnešek možná všechno, veselé historky z podsvětí nějak nejsou :)
27.01.2009 20:59:58 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se