Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Jak jsem se včera trochu zlila...

... a mělo to samozřejmě násladky.
Koukám, že mi docela dost vzrostla návštěvnost, docela jsem koukala. Minulej článek má nějakejch 160 přečtení. Nevím, jestli je to tím, že jsem na jedný diskuzi zveřejnila nějaký fotky a využila jsem k tomu tenhle blog. Nu což, prostě se děje.
Taky jsem včera byla na pivě s kámošem. Je to jenom kámoš, teda... No je, prostě. Určitě - nosí bílý ponožky. A dala jsem si tam dvě piva. Dvě. No.. A jak jsem byla malý alkoholik junior, tak jsem si tam dala dvě desítky a byla jsem... No měla jsem docela náladičku. Heh. No a kdo zná moji maličkost, tak ví, že když se líznu, tak mám buďto družnou náladu, nebo upřímnou. A vzhledem k tomu, že jsem v podstatě sama, tak jsem chytla tu druhou.
Potkala jsem na ICQ svýho kámoše - člověka, kterýho znám hodně dobře. Znám ho pár let... A zažili jsme toho spolu hodně. Spoustu věcí. Když jsem se stěhovala do Sokolova, měla jsem nastoupit na školu, tak jsme spolu byli každej den. Bylo to fajn, ale asi se tohle přímo nevrátí. A jak jsme tam spolu kecali, tak prostě.. Mi došlo, jak mi moc chybí. Že mi chybí ta možnost s ním zajít na kafe, nebo na velveta (kolik jsme jich spolu vypili, to se snad ani nedá spočítat). Je fakt, že od doby, co začala střední, se vidíme málo, ale... Bylo to tak nějak v pohodě. On je teď v Irsku (to jsem se taky dověděla, až když mi odtama poslal SMSku).
Jo, kolikrát jsem uvažovala, proč jsme to spolu nedali dohromady. Ale... Prostě MY JSME ŘEKLI NE...
Taky si pamatuju na to, jak jsem táhla do Fedora (kdysi můj druhý domov, hospůdka), po cestě tam nebo zpátky jsem se u něj stavila... Na to, jak jsem tam žrala znojemský okurky. Na to, jak jsem šla od ex a šla jsem k němu. Na to, jak jsme spolu venčili mojí psí babičku. Jak jsme se večer zvedli a jeli do čajky. Chybí mi to.
No a včera jsem udělala co? Nooo? No prostě jsem mu to vyklopila, všechno.Nevím, jestil jsem udělala dobře. Řekl mi, že mu taky chybím. A prej se tady objeví, zase. Nevím, jestli jenom na chvíli, nebo se sem bude zpátky stěhovat. Ale je to pro mě moc důležitej človek. Těším se na něj :)
No nic, popojedeme od sentimentu, nebo tu budu brečet jako včera :D
27.01.2009 20:44:46 | Autor: isch


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se