Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Tak konečně

Jsem si v klidu sedla k počítači. Je fakt, zenedbala jsem to tu teď, ale to prostě neuděláte nic. Stejně se mi teď myšlenky točí k něčemu jinýmu, než psaní (měla bych se najíst), ale nemůže Vás přeci ošidit, ne?
Abych pravdu řekla, za těch pár dní, co jsem nepsala, jsem si vymyslela pár námětů na články, takže když budu mít čas, během pár dnů to tu bude.
A jak jsem byla zmrzlík? Mno, jak mám svou geniální brigádu (jako finančně je fakt dobrá, ale tím, že stojí jako debil v týhle zimě v trafice, skoro se nehejbu a mrznu, geniální opravdu neni). No a nějak nevím, jak se mi to povedlo, prostě se mi povedlo, že mám trošičku omrzlý stehýnka. Ale v klidu se mi to hojí, takže v podstatě je taky spokojenost.
Mno a jinak, co se děje jinak? Rozčiluju se kvůli Aukru, ale to se čas od času stane asi každýmu, kdo na něm má účet. Teda Aukro jako takový mi nes*re, ale ty lidi, některý jsou fakt neschopný, to ani nejni možný.
Vesele pokračuju v diskuzích na lide.cz, nějak se teď hádáme. Ne já, aby bylo jasno, ale nějak se zvýšila koncentrace debilů na větev (tím myslím jednotlivou diskuzi).
Včera jsem potkala kámoše, kterej je v Praze na Husárně, studuje filizofii. A teda, je to na něm prostě vidět, co Vám budu povídat. Je tak trochu v jiný realitě, ale já ho mám v podstatě ráda, je s ním docela sranda... Včera jsme šli vyplňovat složenku, to byla akce. Diktovala jsem mu a ukazovala, co kam, no, myslela jsem, že tam nechám mládí. Ale jo, zvládli jsme to, jsme šikovný. Teda já :D (No musím se pochválit, když to nikdo neudělá, ne?)
Tak jo, přátelé, co mě tak nějak svrbělo na jazyku jsem napsala, jdu si udělat něco k hamů papů a pak se pustím do promyšlenejch článků. Asi.
24.01.2009 17:40:49 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se