Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Moje začátky s piercingem

Abych byla upřímná, tak nějak nevím, kde mám začít. Jsou toho kvanta, prostě se to všechno nedá nějak tak jednoduše obsáhnout... Inu což, začnu tam, kde jsem začala já, tedy u intimů.
Můj první pierc, budiž mu lehká zem, teda v tomhle případě spíš dno šperkovnice, ještě bych někde měla mít svoji barbelku, první, biopastovou, byl tak nějak dílem hecu a náhlého rozhodnutí. Bylo mi už osmnáct, tak jsem se nikoho nemusela ptát. Napsala jsem svému tehdejšímu příteli, pumpnula ho o nějakou tu korunu a šlo se na věc. Objednala jsem se do studia v Ostravě - Tabasco tattoo.
Slečna tam byla velice milá, sympatická, potetovaná. Nejdřív jsme prohodili několik slov, ale stejně jsem nepřestala být vyplesklá.
Píchanec sám o sobě byl docela dost v pohodě, ale (jak už vím, díky lehkému samostudiu) byl píchnut velice povrchově. Takže mi po čase začal vyrůstat, takže po půl roce jsme udělali pápá.
Po těchto řádcích vím, co bude první takový nějaký pořádný článek: pojmy v piercovém světě. Bude to asi dost dlouhý. Názvy pierců a jejich členění (normální, surface, MD, TD)... No bude toho asi hodně, takže budou mí laskaví čtenáři muset chvilku počkat, než článek zveřejním.
Pak asi projedu diskuze a zkusím vyvrátit pár takovejch těch klasickejch mýtů. Protože - i když mně se mohou zdát silně dementní, pro někoho může být důležité vysvětlení. I když mě nikdo nemusí brát vážně - ale budu se snažit dávat sem jen infomace ověřené u více seriózních zdrojů.
A marně čekám na první dotaz :D
20.01.2009 00:17:21 | Autor: ischKomentáře

1 komentářů:
  • 20.01. 21:57, macros4

    dotaz tedy nemám:)jen,že pěkně odsýpá a dobře se čte tvůj text,nejen tento jediný....:)a co se týče studií,mé dredy upravila děvčata z hellu:)a tvrdím,že velmi dobře:)jaman mešuge šalom:)


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se