Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Proč mizím z rande.cz

Jak jsem již na rande.cz uvedla, pomaličku tam ukončuji svoji činnost. Ale proč?
Rozhodla jsem se trochu změnit svůj život, začala jsem na tom pracovat. Lhala bych, kdyby se tyhle změny netýkaly i mého vzhledu, ale zatím se mi daří :D A měním všechno, usilovně hledám práci a chtěla bych konečně začít žít, odstěhovat se od prarodičů (i když tam teď mám psí mimi)...
A taky mi na rande vadí jedna věc. Oslovuje mě spusta otazníků s návrhem sexu. Ne, že by mi to vyloženě vadilo, přeci jen, je to tak nějak moji součástí, ale... Když jsou ty chlapský lemry líný dát tam alespoň svoji fotku, tak co pak s tím? He? Nenaděláte nic. Takže jsem zažila krásná překvapení typu, že mi na rande (myslím to normální, reálné) dorazil týpek, kterej měl na profilu napsáno, že měří nějakejc 175cm, takže měl bejt jen o kousilínek vyšší než já. A co mi dorazilo? Něco, čemu jsem zezhora koukala na hlavu a s čím když mě viděl otec, tak prohlásil, že to vypadalo, jako kdybych venčila mladšího bráchu.
Taky jsem zkusila s pár pány s rande.cz chodit. Ani jeden ten vztah nedopadl dobře, abych byla upřímná. Ale je fakt, že jsem tam potkala pár opravdu fajn lidí, našla si kamarádku (chvilku jsem zvažovala, že bych to sem vypsala, ale při svý sjkleróze bych na někoho určitě zapomněla a to bych nerada)... Mno uvidíme, třeba z toho něco ještě časem vyleze, ale spíš to vidím na uložení projektu rande k ledu :) Tak co mám taky dělat, když by mi docela dost dlouhou chvíli trvalo, než bych sestavila seznam všech, se kterejma jsem se sešla a ani s jedním z nich to nebylo na dýl.
Dneska budu končit, jsem u táty a sezení u PC, kterej je na prádeláku, je docela dost nepohodlný, bolej mi z toho záda. Takže se přesnu k TV... A zítra, až dorazím ze školení v Plzni (potřebovala bych nějakého zdatného průvodce), tak snad něco připíšu. Třeba o tom, proč nespolupracovat se společností Manpower, nebo něco do bodymod sekce. Inu, mějte se fajn, přátelé.
P.S. Když tak čtu, co mi píšou lidé na rande, asi tam ještě na chvilku zůstanu :D
18.01.2009 20:03:28 | Autor: IschKomentáře

1 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se