Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Nechce mi někdo prozradit...

... co se stalo, že se mi nějak zvedá počet zobrazení blogu za den?


Jako ano, vnímám tu pro mě dost nepravděpodobnou možnost, že jsem si našla své čtenáře, ale pořád o tom docela pochybuju. Spíš ve mně hlodá myšlenka toho, že naše IT docela zaujalo, kdo že je to celej den píchlej na netu - a mimo jiné zkoumají i stránky, které se tomu dotyčnému zobrazují a pak kontrolují x krát denně, jestli se objevilo něco nového, co by se dalo použít jako důkaz, že ona osoba dělá v práci kulový a visí na netu (ne, že by to tak nebyla docela pravda, ale já krom toho, že si v práci pouštím nyx, ještě zvládám dělat to, za co jsem... No a teď jsem chtěla napsat placená, ale když si vezmu, kolik mi můj milý zaměstnavatel dává, tak mi dochází, že bude trefnější napsat, že "za co jsem odměněna tím, že nemusím bydlet pod mostem a přemýšlím jen nad tím, kde vezmu zbytek peněz na to, abych nemusela psa učit lovit zvěř, abychom měli co jíst").

Drazí moji, taky se Vám stává takové to "měl(a) bych udělat tohle", ale ještě, než se k tomu dostanete, tak začnete dělat něco jiného a pak uvažujete, nad čím jste to bádali? A máte takovej blbej pocit, že na něco zapomínáte a může to mít katastrofální následky? Poslední dobou se mi to stává nějak často, ačkoliv v jiných oblastech mi teď mozek začal jet na víc jak sto procent, prostě není chvíle, kdy bych nad něčím nekutila. I když dobrá, přiznávám, že teď se mi hlavou honí hlavně věci kolem Pražské výstavy nožů... Kdyby náhodou, tak tady je link pro facebook a tady třeba link na událost na nyxu. Obojí bych měla trochu zaktualizovat, když nad tím tak uvažuju, už vím o dalších vystavovatelích.

Mimochodem - uvažuju, co by se tak stalo, kdybych na výstavu přišla v nějaké části oblečení z latexu? Tenhle materiál mě láká čím dál tím víc a pánové pak tak krásně zírají... Jo nebo ne, přátelé?
13.03.2013 21:27:20 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se