Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Je jaro!

Chápu, přátelé, že si možná někdo z Vás klepe na čelo, ale já to prostě cítím ve vzduchu. A kdyby nebylo hned, tak to nebude dlouho trvat (měsíc sem, měsíc tam, čím jsem starší, tím víc mi to utíká). A já se těším jako blecha. Na co?


Minimálně na to, že si nebudu připadat jak zazimovanej Michellin. Stačí, že jako ten paňác z reklamy vypadám v létě (ale poslední dobou se mi, zcela záhadně) daří se trochu opálit, což je vlastně velice podivné. Ale zima? Mít na sebe navlečených několik dalších vrstev? (Nevím, jestli jsem byla tak hodná, nebo byla tahle zima tolik divná, ale jediné plus, které vidím, je v tom, že jsem letos nemusela vytáhnout svou superteplou bundu, kterou jsem dostala kdysi od táty. Je fajn, je mi velká - ono se u Bushmana v pánské kolekci moc nekalkuluje s tím, že jejich zákazník by mohl mít 174cm a k tomu prsa a prdel. Tak typickej "lesomuž" prostě asi nevypadá - a je v ní teplo do cca -35°C. A to letos prostě nebylo).

Další fajn věc je, že ráno se rychleji vykopu do práce. Kombinace toho, že bude za chvilku teplo a já budu moct natáhnout sukni, něco, co bude alespoň mírnit tendenci mých ňader mi, při pobíhání po dílně, vyrazit zuby, tričko a maximálně svetřík, na chodbě balerýnky (ortoped promine, ale já to fakt nosím. A ortoped zavře oči a spolu s chirurgem si jdou chystat sádru, až vytáhnu ty sebevraždné podpatky, co jsem si pořídila onehdá) a huráá. Pokud vlastně jde dělat "huráá", když jde člověk do práce, že.

Budu moct chodit s mokrou hlavou. Jasně, jsem teď na hodně, hodně krátko a vlastně mi na tý lebce nemá ani pořádně co schnout, ale ono se to třeba časem, nebo do toho, až bude opravdu teplo, zase změní. A i kdyby - mokrej ježek je studenej ježek a studenej ježek je rýma jako bič.

A letos, slibuju, vyrazíme s Korou k vodě. Ne teda hned, jak vykvetou první kytky, ale hned, jak se bude dát někde čochtat. Asi to bude chtít nějakou dobrou vílu s autem . Nebo dobrýho víláka. Víláka? Co jsem to sakra zase vymyslela za tvar?! Protože pochybuju, že na plovárně by mě nechali vlézt do bazénu na Evu (ano, plavky jsem měla naspoled v primě na gymlu) a ještě by jim nevadilo, že s sebou táhnu ušopleska. Neb se opravdu nemohu zaručit za to, co toho pošuka chlupatýho napadne vyvádět.

Bude se dát sedět na zahrádce a popíjet pivo.

A co víc, přiblíží se výstava nožů - o té bude nejspíše článeček v nejbližší době - a Knifest. Postupně se připravuju na svou proměnu ve smaženku, jestli tedy bude stejné počasí jako loni.

A na co z jara/tepla se těšíte Vy?
26.02.2013 14:47:16 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se