Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

LUSH - Tráva, Ponche, Flying Fox, Stmívání

A první skupina, která mě napadla, jsou sprcháče.

Účinky jsou u všech gelů stejné - omyjí Vás. Vzhledem k tomu, že nemám citlivou pokožku, tak pro nezaznemenávám nějaké pnutí, ale tuším, že ani citlivější jedinci s tím u gelů zase nemají takový problém. Všemi jsem s to si omýt i vlasy - teda pokud zrovna nějaké mám.


Trávu najdete ve stálém sortimentu, proto můžu bez problémů připojit i odkaz. Vůně je - kupodivu - trávová. Když si k tomuhle gelu čuchnete, může se Vám hodně snadno stát, že si vzpomenete na to, že byste mohli posekat trávník před domem. Beru ho (gel)/jí (Trávu) jak univerzální věc, kterou si hážu do tašky, pokud je mi jasné, že by se se mnou mohl mýt i chlap (teda ne ve sprše najednou, jsem trochu háklivá na svůj prostor a navíc sprchové kouty mají do jisté míry omezenou kapacitu).

Flying Fox je taky stálice. Když jsem jí poprve potkala v regálu, myslela jsem si trochu, že tohle může použít jenom blázen. Jasmín, ale v takové koncentraci, že by možná slabší jedince porazil. Ale pak jsem se zamilovala do jasmínové masky na vlasy a tahle vůně se mi najednou začla strašně líbit, takže při dalším nákupu vzorek Létající lišky a pak rovnou čtvrt litru. Pochybuju, že by se tím omyl nějaký chlap (a ani, kdyby měl silnou rýmu), nicméně ve sprše ta vůně už tolik "neřve" a na těle chvilku vydrží, takže bych asi doporučila pak kombinovat s nějakou jasmínovou smradlavkou, tedy pardon, parfémem.

Ponche byla limitka na Vánoce, stejně tak jako Stmívání. Punč jsem si taky nezamilovala hned na začátku - ale dostala jsem se mu na chuť a vnímám ho jako něco osvěžujícího, co používám, když prostě nevím, co na sebe mám napatlat. A mám po něm chuť na něco šíleně ovocného (a ne, nezkoušela jsem ho zatím vypít, ale v kocovině se mu raději vyhnu). A Stmívání je prostě levandule. Uklidňující a úžasná na noc, gel jako takový obsahuje třpytky, ty na těle ale rozhodně nezůstávají. Pro mě je to jasná volba po stresujícím dni, kdy potřebuju trochu vypnout a přehodit se do režimu spánek.


Jo a výhoda všech gelů? Oproti normálním, drogerkovým, jich stačí opravdu kapka na omytí celého těla (takže by mě zajímalo, jestli se mi někdy povede nějaký dopotřebovat, protože všechny beru minimálně ve čtvrtlitrovém balení).
23.02.2013 23:51:23 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se