Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Dobré ráno...

... ano přátelé, je právě tolik, kolik je a máme tu první únorový článek na blogu.
Ne, nezbláznila jsem se, jen jsem prostě před půlhodinou vstala a najednou jsem prostě byla poněkud čilá a kdybych si šla ještě lehnout, vstanu za pět minut sedm, jak je v poslední době mým zvykem a budu nechutně rozlámaná.


Jak vlastně vypadá Vaše ideální ráno?

U mě popravdě tak nějak, jako to dnešní.

Ano, možná by bylo super se probudit vedle milovaného muže, který by mi donesl snídani až do postele a pak mne krásně pomiloval, po mě držel v náruči a šeptal mi do ucha, co pro mne na ten den nachystal.
Reálně by to probuzení vypadalo spíš tak, že bych otevřela oči, první, na co bych přišla by bylo, že mi nejspíš smrdí z tlamičky a chlap vedle mě by na tom rozhodně nebyl líp. Protáhla bych se, vedle by se ozvalo zamručení ve smyslu "co mě jako sakra budíš?", když bych se zvedla, tak bych všude kolem viděla bordel, který kolem sebe muži dělají a mohla bych se vykopat z postele, posbírat špinavé prádlo a jít nalovit snídani (nebo se na to celé vybodnout a zmizet do práce)...

Takže jsem možná ráda, že jsem dnes otevřela oči, vedle mě ležela natažená Kora, která okamžitě tak dvanáctým smyslem poznala, že jsem otevřela oči (nikdo mi nevymluví, že krom rentgenového vidění, odhadu mojí nálady etc. má taky jedno oko třeba na konci ucha, kterým tohle zaznamenává) a další skoro čtvrt hodinu jsem jí drbala, ona po mně lezla... Pak sprcha, sjet hlavu strojkem (no jo, jsem dohola), udělat si snídani (zkoušeli jste krupicovou kaši na pánvi?), naflákat sem pár písmen, pak udělat obličej na xicht, vyvenčit a hurá do práce (dobře, ideál by to byl, kdybych do té práce vůbec nemusela).

A co pro Vás chystám?

Nu jak jinak, než článek právě o tom, jak jsem holila hlavu :)

Takže dobrou chuť, pokud právě snídáte a přeji krásný den (a možná únor, znáte to, jak dlouho mi trvá něco napsat).
05.02.2013 06:12:07 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se