Isch

Pokud děláš něco dost dlouho, staneš se v tom mistrem - pokud nejsi debil.

Grafomanský záchvat

Tjadydadydá…

Ano, přátelé, stále mám dělat podklady pro uzávěrku na konec roku, takže mám stále grafomanské sklony (doprčic, zrovna se snažím napít kafe, přijde ke mně můj Brit a šlohne mi z něj lžičku? Mně před nosem?!).A blíží se nám Vánoce, ale to asi nemusím připomínat – pochybuju, že to někdo díky záplavám ozdobiček a koledám v nákupcích mohl přehlédnout (mimochodem, zdravím ty, co mají to štěstí a bydlí někde trochu mimo civilizaci – na Vás mám dotaz: chytá tahle nálada i tetky, co mají místí konzumy? Nebo je to nechává chladné a jediná změna je, že naskladnily více brambor a majonézy?).

Jako už nějakou dobu budu na Vánoce s tátou. A letos poprvé mě nějak chytla Vánoční nálada! Dokonce jsem i udělala úklid – mohl by mi někdo vysvětlit, proč nás (ženy) tak chytá? Copak je nějak důvod uklízet zrovna před Vánocema? Vždyť se na ně udělá snad nejvíc bordelu – cukr z cukroví, drobky, opatlaný okna a kdo víc co ještě?
Teda aby někdo nechytil podezření, že už mi definitivně jeblo – s tím úklidem to není tak horký, u mě to představovalo sundání černé krabice s barvami na vlasy a nějakou kosmetikou se skříně (mám tam ještě červenou a ve skříni jako takové mám průhledný plastový box – a jo, přijdu si trochu jako křeček, ale kdyby on do sebe tohle narval, tak do deseti sekund zdechne. Naštěstí já to nedlabu, ale patlám na gezicht. Tedy patlala jsem, před svým biozáchvatem) a jejím vytřídění (hmm, nepoužila jsem to rok, hm, u tohohle se raději nebudu koukat na složení, jůů, tohle bude archivní!) – zvláštní, z jedné malé krabičky mám plný 80l pytel na odpadky.

Což je další ze znaků ženy – hromadíme kosmetiku. Neznám moc žen, které by neobkládaly vanu různými gely, oleji a kdovíčím (teda já vím čím, ale pár mužských čtenářů to nejspíš bude dělit na smradlavý/ne tak smradlavý, popř. můžu se tím v nouzi omejt/přišel bych si jak buzerant). A já neobkládám vanu, neb u nás na bytě okupuju sprchový kout (a ta devadesátková vana, co tam máme, je pro mě při mé výšce a šířce trochu nepraktická, i když na lázeň by mi zase stačilo docela málo vody). Tam zabírám poličku a okno. Ale ve skříni, kde by normální člověk měl oblečení, mi tři fochy zabírá právě kosmetika… Čas od času před tím tak stojím a vážně mi hlavou jede, proč to sakra kupuju? Copak to na sebe vydržím matlat víc než tejden? Vždyť jsem úplně blbá! Těch peněz… Co by za to bylo nožů (a nebo taky pomalu třeba řidičák, že?)

Asi s tím budu muset něco udělat.

A teď mě omluvte, jdu napsat své spojce, kdy bude v práci, abych se mohla jít zase načuchat do Lushe. A chtělo by to asi další čerstvou masku… ;)

P.S.: Narozeniny se blíží, víte, že Lush dělá i dárkové poukázky? To jen tak kdyby náhodou…
18.12.2012 09:24:18 | Autor: ischKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se